Zpráva o činnosti pro rok 2015

I v roce 2015 se uskutečnilo mnoho akcí pod hlavičkou našeho sboru. Zpráva obsahuje údaje o sboru, jeho činnosti a to včetně činnosti zásahové jednotky. Dále pak přehled příjmů, které poskytla obec Vavřinec v roce 2015 na naši činnost. Tato zpráva byla členům přednesena v sobotu 9. 1. 2016 na výroční valné hromadě v prostorech nově opraveného kulturního domu ve Veselici. Zpráva také obsahuje informace o akcích, které byly uspořádány poprvé jako rozloučení s prázdninami nebo pořádání pravidelného výběhu naší rozhledny. Výroční valné hromady se zúčastnilo celkem 21 členů a 9 hostů. Všem zúčastněným byly na závěr schůze zobrazeny historické fotografie, fotografie pořízené za poslední dva roky a celá řada videí prezentující odvedenou práci sboru, především videa z pravidelného běžeckého závodu LESEMPOLEM.

Stahujte kompletní zprávu ve formátu PDF