Pozvánka na pouť 2016

Jako každý rok se ve Veselici uskuteční tradiční Svatoantonínská pouť. Tento rok nám to vychází na víkend od 10. do 13. 6. Na pátek je připravena reprodukovaná hudba s příjemným posezením, pivkem a udírnou. V sobotu večer k nám dorazí kapela TRIO KENT z Petrovic, která bude hrát k poslechu i tanci. K neděli tradičně patří příjemné posezení, dobré jídlo a pití. A v pondělí samozřejmě dozvuky. Všichni jste srdečně zváni!

Celý pouťový víkend se koná také III. setkání rodáků a přátel Veselice, kdy v pátek od 18:00 můžete v místní knihovně shlédnout přednášku Evy Nečasové o Hradu Blansek v historii a pověstech. Hlavní akcí srazu rodáků však bude sobotní posezení od 14:00 v parku. Celé to pak uzavře mše svatá, která se uskuteční v neděli v prostranství kapličky od 10:45.

Potvrď svoji účast v události na Facebooku


Pozvánka na Pouť