Pozvánka na Lesempolem 2024

  • Kdy: 9. 3. 2024 od 9:00
  • Start: v 11:00
  • Kde: Víceúčelová budova ve Veselici

Již tradiční běžecký závod Lesempolem se letos bude konat v novém termínu na tradičním okruhu s délkou 10 550 m vedoucí krajinou Moravského krasu. V letošním roce budou připraveny dva závody – půlmaratonový a čtvrtmaratonový. Půlmaraton budou tvořit dva okruhy. Tento závod je zařazen v rámci OBL Blansko jako bodovací pro muže. Čtvrtmaraton bude tvořit jeden okruh. Tento závod je zařazen v rámci OBL Blansko jako bodovací pro ženy a juniory. Zájemci o běh půlmaratonu z řad žen a juniorů nebudou o body do OBL ošizeni. V rámci OBL jim bude v průběhu do druhého kola zaznamenán čas a budou bodově i umístěním zařazeni do závodu čtvrtmaratonu.

Pro příchozí diváky bude připraven kulturní program, udírna, výčep a bohaté občerstvení. Prezentace a zázemí závodu bude nově v kulturním domě (Informační centrum ve Veselici) v těsné blízkosti startu a cíle.

Více o Lesempolem