Konec prázdnin 2017

Dne 26. 8. 2017 se ve Veselici v areálu u horních vojáků uskutečnilo pod záštitou společenství Kotržina a Pavla Zmeka již tradiční rozloučení s prázdninami. Program byl jako vždy pestrý. Vše odstartovalo již v 16:00 seskokem parašutistů na poli pod rozhlednou. Následně na to byla připravena soutěž O zlatou jízdenku ve střelbě ze vzduchovky, slaňování rozhledy a stopovaná s mapou. Hlavní událost večera přišla krátce po setmění. Odhalení velkého zvonu, který byl umístěn v hangáru. Byl naplněn sladkostmi, pro které si děti mohli vyšplhat po laně. Chvilku na to překvapil příchozí Veselský pramen. Celou akci pak ukončil připravený ohňostroj. Na akci se vystřídalo velké množství lidí a v jednom okamžiku bylo odhadem napočítáno až 250 lidí. Tímto bychom chtěli poděkovat všem príchozím a zejména lidem, kteří se na uskutečnění události podíleli.

Video